متن به صحبت با صدای اختصاصی

شرکت عصر گویش پرداز این امکان را ایجاد کرده است تا آریانا با صدای گوینده مورد نظر شما متون را بخواند. برای این منظور گوینده باید جملاتی از پیش تعیین شده را در محیطی ساکت و با میکروفون مناسب بخواند. هر چه تعداد جملات ضبط شده بیشتر باشد کیفیت نهایی تولید گفتار بهتر خواهد بود. امکان ایجاد صدای اختصاصی علاوه بر کاربردهای حرفه‌ای، کاربردهای شخصی نیز دارد به ویژه برای اشخاصی که تمایل دارند امکان تولید صدای خود یا اطرافیان را برای آینده حفظ نمایند.

گویاسازی وب سایت ها

امکان به کارگیری آریانا در وب سایت ها و گویاسازی مطالب سایت از جمله خدماتی است که شرکت عصر گویش پرداز به مشتریان عرضه می‌کند. بعد از بررسی سایت توسط تیم فنی شرکت، نیازمندی‌های پیاده‌سازی و هزینه آن به مشتری اعلام می‌شود. تمامی امکانات آریانا مانند انتخاب گوینده، سرعت خواندن، بلندی صدا و غیره در اختیار بازدیدکنندگان وبسایت قرار می‌گیرد.

اختصاصی سازی واژگان آریانا

در کاربردهایی که تولید متن به صدا در موضوعات تخصصی مورد نیاز باشد، پایگاه داده آریانا با واژگان و اصطلاحات حوزه مورد نظر مشتری تطبیق داده می شود تا مبدل نوشتار به گفتار آریانا برای نوشته‌های تخصصی نیز صدایی صحیح و طبیعی تولید نماید.

سایر خدمات

عصر گویش پرداز برای پروژه‌های خاص مانند تبدیل آرشیوهای متنی به صدا، به کارگیری متن به گفتار در تلفن گویا، گویاسازی نرم افزارها و نظایر این آماده همکاری می‌باشد.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شرکت عصر گویش پرداز تماس حاصل نمایید.