معرفی افزونه سایت خوان فارسی آریانا

گویا کردن وب‌سایت‌ها به ویژه وبسایت‌های خبری و تحلیلی، علاوه بر این که برای نابینایان و کم‌بینایان می‌تواند مفید باشد برای بسیاری از بازدیدکنندگان نیز سودمند است. زیرا بسیاری از افراد، شنیدن یک متن طولانی را به خواندن آن ترجیح می‌دهند. برای تبدیل نوشته‌های سایت به گفتار و پخش آن، برنامه‌نویسان سایت‌های وردپرسی می‌توانند از پلاگین سایت‌خوان آریانا بهره ببرند.

استفاده آسان در مدیریت

این پلاگین به سرویس اعتباری آریانا متصل شده و متون سایت را برای بازدیدکننده می‌خواند. به این صورت که با فعالسازی پلاگین، گزینه ای به نام آریانا در ویرایشگر وردپرس اضافه خواهد شد و مدیر وبسایت با انتخاب بخشی از متن داخل ویرایشگر و کلیک بر روی این گزینه، ShortCode مخصوص سایت‌خوان را به متن اضافه خواهد کرد.

بخش کاربری پلاگین

پس از استفاده از پلاگین سایت‌خوان آریانا در صفحه اخبار و مقالات و یا صفحات مختلف، کاربر در بخش کاربری وبسایت گزینه ای با عنوان “این متن را بخوان” مشاهده خواهد کرد و با کلیک بر روی آن قادر خواهد بود متن منتخب مدیر وبسایت را با صدای طبیعی انسان بشنود.

پلیر اختصاصی

جهت پخش صدای تولید شده توسط آریانا، از پلیر اختصاصی استفاده شده است. در این پلیر امکان پخش مجدد، قطع و وصل صدا و همچنین امکان دانلود فایل صوتی صدای ایجاد شده با فرمت MP3 محیا است.

اساس استفاده از پلاگین سایت‌خوان آریانا به‌صورت اعتباری بوده و نسبت به استفاده کاربران از پلاگین در وب‌سایت شما، از اعتبار کلمات حساب کاربری شما کسر خواهد شد. برای استفاده از پلاگین سایت‌خوان فارسی آریانا نیاز به یک حساب کاربری دارید تا بتوانید وب‌سایت خود را توسط آن حساب کاربری به سرویس دهندگان آریانا متصل نمایید. با خرید این پلاگین و ثبت اطلاعات سفارش از جمله شماره سفارش، آدرس ایمیل و شماره موبایل در تنظیمات پلاگین و تایید صحت اطلاعات وارد شده، حساب کاربری شما ایجاد شده و نام کاربری و رمز عبور به همراه کلید کاربری به شماره تلفن همراه شما در قالب پیامک ارسال خواهد شد.
همچنین ۱۰۰۰۰ کلمه اعتبار اولیه نیز به عنوان هدیه بر روی حساب کاربری خود دریافت خواهید نمود.